Penixen3d – Tabletki na Powiększanie Penisa. Opinie i Działanie

Opinia nadesłana przez Karola (25 lat), Augustów

Wiecie czym jest kompleks małego penisa? Ja też nie wiedziałem, póki moja partnerka nie uświadomiła mi, że nasze zbliżenia są „beznadziejne”. Dokładnie – użyła tego słowa, zabrała manatki i tyle ją widziałem. Muszę przyznać, że jej stwierdzenie dotyczące mojego przyrodzenia bardzo mnie zabolało. Ciągle słyszałem jej słowa. Od tego momentu całkowicie zrezygnowałem z życia intymnego. Zbliżenie? Unikałem ich jak ognia. Nie chciałem, by kolejna kobieta podważyła moją już znacznie zachwianą pewność siebie. Było na tyle źle, że zacząłem szukać jakiegoś sposobu na powiększenie penisa.

Mogę śmiało stwierdzić, że przetestowałem wszystko co się da. Stosowałem różne maści – ziołowe o „super pro” składzie. Zarówno one jak i żele, kremy i balsamy nic nie dały. Były także ćwiczenia. Zmarnowałem na nie miesiąc i również nie było żadnego efektu. Potem przyszedł czas na sprawdzone pompki i inne urządzenia do powiększania penisa. Tutaj, musze przyznać, że jakiś efekt był. Nieznaczny, ale był. Z czasem jednak to wszystko stało się męczące. Szukałem czegoś pewnego, sprawdzonego, skutecznego, a zarazem bezpiecznego. Zabieg chirurgiczny nie wchodził w grę. Bałem i boje się noża, skalpela i innych takich… Wtedy też mój dobry kumpel pokazał mi stronę producenta tabletek Penixen 3D.

Moja pierwsza reakcja? „W życiu nie zapłacę takich pieniędzy za zwykły suplement diety!” Poczytałem jednak komentarze i opinie innych – takich, którzy mieli podobny problem do mojego. Większość panów wypowiadała się o Penixenie całkiem przychylnie. Pomyślałem sobie: „zamówię na próbę”. Przecież nie zbiednieje od jednorazowego wydatku.

Kurier dostarczył mi tabletki bardzo szybko. Swoją drogą jestem pozytywnie zaskoczony samą wysyłką. Paczka była tak zabezpieczona, że nigdy bym nie powiedział, że w środku znajdują się tabletki na powiększanie penisa. Zaznajomiłem się jeszcze na szybko z zaleceniami producenta – głównie przeciwskazaniami, ewentualnymi działaniami niepożądanymi (tych akurat nie ma) oraz dawkowaniem. Z tą wiedzą i paczką Penixen 3D mogłem rozpocząć kurację.

Minął miesiąc, drugi i… rzeczywiście było widać efekty. Wprawdzie nie było to 10 cm jak czasami mówią w internetowych reklamach, a 4 cm, ale to i tak dużo. Po 2 miesiącach mój penis zwiększył się o 4 cm. Stał się również dużo grubszy. Ogólnie rzecz ujmując wyglądał znacznie lepiej, aniżeli wcześniej. Pomyślałem: „to działa!” Zamówiłem zatem kolejne opakowania, tak aby dokończyć kurację. W czasie całego okresu spożywania tych tabletek nie spotkał mnie żaden zawód tj. mój penis rzeczywiście sukcesywnie zwiększał swój rozmiar, żadne skutki uboczne się nie pojawiły, zaś moje poczucie wartości powoli powracało. Nigdy nie sądziłem, że tabletki powszechnie reklamowane w sieci mogą być skuteczne.

Minęło pół roku. Nie biorę już suplementu. Mój penis nabrał „zadowalających mnie” i moją nową partnerkę kształtów. Tak, przełamałem swój strach i znalazłem nową kobietę. Tym razem mam nadzieje, że na całe życie. Nie mam już problemów z długością swojego penisa. A seks? Jest niesamowity i to nie tylko dla mnie.

Produkt chwilowo niedostępny

Sprawdź inny skuteczny produkt (nr 1 w ranking) – Member XXL

Rating: 3.1. From 19 votes.
Please wait...