Penilarge – Czyli Naturalna Metoda na Powiększanie Penisa

Opinia nadesłana przez Carlo (20 lat), Szczecinek

Moje kompleksy dotyczące małego penisa zaczęły się w liceum. Wiadomo jak to jest, koledzy chwalą się między sobą w szatni czy podczas spotkań. Ja za bardzo nie miałem czym się chwalić. Mówiąc szczerze: przy nich wypadałem blado. Podczas gdy oni mieli co najmniej kilka dziewczyn, ja byłem tylko z jedną, która rzuciła mnie po krótkim czasie, twierdząc, że jej nie zaspokajam. Plotki szybko się rozeszły i stałem się klasową ofiarą.

Z miesiąca na miesiąc moja samoocena malała. Nie wiem, czy mogło być gorzej. Wmawiałem sobie, że wielkość członka jeszcze o niczym nie świadczy, ale w duchu wiedziałem, że dziewczyny zwracają na to uwagę. Zresztą nie jedna napomknęła na ten temat podczas rozmowy z koleżankami na przewie. Będąc pod koniec liceum zacząłem szukać jakiejś skutecznej metody na szybkie i bezbolesne powiększanie penisa. Koniecznie chciałem znaleźć coś, co będę mógł robić w domu. Pod żadnym pozorem nie chciałem iść do lekarza. Słyszałem kiedyś o zabiegach chirurgicznych powiększających penisa, jednakże to nawet nie wchodziło w grę.

Mając 19 lat przetestowałem już chyba wszystko co się da. Tak mi się przynajmniej wydawało wtedy. Piłem szereg ziołowych herbatek. Rodzina nawet się ze mnie podśmiechiwała, że aż tak dbam o zdrowie. Stosowałem różne skomplikowane masaże – również przy użyciu naturalnych kremów powiększających, balsamów oraz żeli. Na pewno domyślacie się, że wszystkie te metody były delikatnie rzecz ujmując kiepskie. W tajemnicy przed rodzicami, z którymi jeszcze mieszkałem, kupiłem sobie pompkę. Miałem duży ubaw w czasie jej używania, jednakże efekty utrzymywały się dość krótko. Wtedy właśnie na jednym z forów tematycznych wpadłem na artykuł o Penilarge.

Poszperałem i zauważyłem, że Penilarge posiada praktycznie same dobre opinie. Długo zastanawiałem się czy suplement ten jest godny zaufania. Nawet nie wiecie, jak ciężko jest wydać 19-latkowi taką sumę pieniędzy. To chyba najdroższe tabletki na powiększanie penisa, jakie znajdziemy na polskim rynku. Ale jednak stało się – zaryzykowałem. Kupiłem od razu całą kurację. Na początku trochę plułem w sobie w brodę – wydałem na to sporą część zarobionych w wakacje pieniędzy. Jednakże… Po jej zakończeniu wiedziałem, że to był najlepszy zakup w moim życiu.

Penilarge to tabletki na miarę XXI wieku. Stworzone z myślą o każdym mężczyźnie, niezależnie od wieku. Ten suplement naprawdę pomaga na problemy związane z wielkością penisa. Cała kuracja sprawiła, że moje prącie stało się zarówno dłuższe jak i grubsze. Myślałem, że to jakieś złudzenie optyczne czy efekt placebo, ale… po dokonaniu odpowiednich wymiarów stwierdziłem, że Penilarge naprawdę działa. Mój penis w czasie całej kuracji powiększył się o 6 cm. Nawet pompka nie dawała tak spektakularnych efektów. Bałem się, że gdy zaniecham spożywania kolejnych pastylek, utracę wszystko to, co do tej pory udało mi się wypracować, ale nie… Już jakiś czas nie biorę Penilarge i mój penis nadal jest tej samej wielkości. Mogę śmiało polecić ten suplement każdemu z Was.

Produkt chwilowo niedostępny 

Szukasz zamienników? Zdecyduj się na Member XXL (nr 1 w rankingu)

No votes yet.
Please wait...