Member XXL – Opinie, Działanie oraz Efekty Stosowania!

Opinia nadesłana przez Marka (31 lat) / Wrocław

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ciężkie jest życie z „małym interesem”. Nie chodzi nawet o doznania w czasie seksu, chociaż i te są bardzo ważne. To, co ma dla mnie kluczowe znaczenie podczas zbliżenia to zadowolenie mojej partnerki. Niestety, niewielkich rozmiarów prącie uniemożliwiało mi zaspokojenie narzeczonej, co trzeba przyznać, bardzo odbijało mi się na psychice. Próbowałem wszystkiego, począwszy od ziołowych suplementów diety, poprzez przyrządy powiększające penisa o skomplikowanej nazwie, a skończywszy na tradycyjnych pompkach. Efekty były delikatnie rzecz ujmując „kiepskie”. Wtedy właśnie „wpadła mi w ręce” reklama suplementu diety o nazwie Member XXL. Byłem całkowicie zrezygnowany. Właściwie, było mi wszystko jedno – ile i na co wydam pieniędzy. Ważne, by coś w końcu pomogło.

Tak jak pomyślałem, tak zrobiłem – zakupiłem Member XXL. Początkowo mój portfel trochę „płakał” – nie da się ukryć, że nie są to tanie tabletki na powiększanie penisa – ale już po pierwszym użyciu wszystko się zmieniło. Od razu nadmienię, że mój penis nie urósł po zażyciu jednej tabletki. Początkowo zauważyłem różnice w zakresie intensyfikacji doznań. Moja erekcja była znacznie silniejsza, członek twardszy. Sam seks mogłem uprawiać niemal 50 proc. czasu dłużej niż dotychczas. To całkiem niezły początek.

Wprawdzie nadal miałem kompleksy dotyczące niewielkiego członka, ale w zasadzie z dnia na dzień wszystko się zmieniało. Byłem do tego przyzwyczajony, bowiem inne suplementy działały podobnie. Niestety, większość z nich albo cechowało się licznymi skutkami ubocznymi – zawroty głowy czy nudności to jedynie wierzchołek góry lodowej, albo ich działanie było nietrwałe – po zakończeniu kuracji wszystko wracało „do normy”. Bałem się, że z Member XXL może być podobnie – zużyje jedno czy dwa opakowania i „czar pryśnie”.

Z ręką na sercu przyznam się Wam, że wielkość mojego członka uległa zmianie. Nie będę mówić, ile cm miałem na początku, gdyż najzwyczajniej w świecie się tego wstydzę, ale powiem Wam, że po zakończeniu kuracji przybyło mi 8 cm. Mówcie co chcecie, ale to robi różnicę. Tak jak wspominałem, nie cieszyłem się zawczasu. Byłem przekonany, że pozytywne efekty Member XXL miną wraz z całkowitym zakończeniem spożywania tabletek. Kuracja dobiegła końca i… I nic. Po dwóch tygodniach mój członek nadal posiadał taką samą długość.

Wygląda na to, że Member XXL wydłużył oraz pogrubił moje prącie – tak jak wspominałem 8 cm. Co tu jeszcze dodać – moja partnerka była zachwycona zarówno jakością seksu, jak i jego długością. Nasze stosunki płciowe nigdy nie były tak emocjonujące, pełne namiętności i satysfakcji dla obydwu stron, jak po zakończeniu tej kuracji. Wszystkie moje dotychczasowe kompleksy odeszły niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Najlepiej poczułem się wtedy, gdy moja kobieta zauważyła wszystkie te zmiany. Finalnie doprowadziło to do tego, że kochamy się nie raz czy dwa razy w tygodniu, a niemal codziennie.

Oficjalna strona producenta Member XXL

No votes yet.
Please wait...

4 thoughts on “Member XXL – Opinie, Działanie oraz Efekty Stosowania!

  D

  (15 grudnia 2016 - 13:00)

  Ten produkt naprawdę działa. Nie będę ukrywał, że zawsze miałem kompleks rozmiaru penisa. I szukałem odpowiedzi na pytanie jak go powiększyć? I w końcu znalazłem! Member XXL pozwolił mi zwiększyć członka o 5 cm w 3 miesiące.

  No votes yet.
  Please wait...

  Marcin

  (16 grudnia 2016 - 02:42)

  Pierwszy w sprzedaży produkt, który działa!!!! Moja partnerka jest bardzo zadowolona, a ja cieszę się, że w końcu pozbyłem się kompleksów.

  No votes yet.
  Please wait...

  Bartek

  (17 grudnia 2016 - 12:43)

  Powiększanie penisa…to temat którym interesuje się od kilku lat. Zamówiłem Member XXL stosowałem przez 2 miesiące bez większych efektów. Jednak miałem jeszcze jedną opakowanie i wtedy nastąpił przełomowy moment zwiększyłem penisa o 3 cm. Dlatego też zdecydowałem się zamówić kolejne opakowania.

  No votes yet.
  Please wait...

  Lussek

  (21 grudnia 2016 - 11:13)

  Potwierdzam Member XXL działa. Skutecznie wspomaga wzrost penisa i przy okazji gwarantuje silniejszą erekcję.

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...

Dodaj komentarz